Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od kiedy urzędasy robią korowód ?? Konferencja prasowa miasta : ŻUK, KOMORSKI , GOŚĆ Z PERŁY żenada .... Konferencja w sprawie korowodu; STUDENCI KUL, UP, PL,UM, WSNS, WSI, . Coś tu nie gra :) Coś mi się wydaję że chyba ktoś coś pomylił. Impreza studencka bez studentów ....Niech Pan Komorski wytłumaczy dlaczego ???  I jeszcze jedno 400 tys za jeden dzień ??????? Chyba też coś nie tak... No nic dobrze że jest Fundacja Wolnośći :))
  dobre!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się zrobić imprezy dla studentów bez studentów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś idiotą? Sam byłeś gówniarzem studiującym i pewnie się chodziło na imprezki a teraz wielki pan absolwent. 
Jak chodziłem na imprezki to nie blokowałem przy tym pół miasta. I nie jestem idiotą chociażby z tego powodu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś im dobitnie wytłumaczył, że samorządy studenckie nie mogą sobie bezkarnie pogrywać z Urzędem. Wszystkie te ich zagrywki wyglądają na dziwną walkę polityczną, w którą ktoś wmanipolowuje studentów... a oni teraz wielkie ofiary z siebie robią we wszystkich mediach. Całe szczęście UMCS pozostaje jedyną normalną i nie uwikłaną w te układy uczelnią. Chwała im za to. Sama na pewno nie pójdę w korowdzie na tą buraczną politechnikę. Co się nagle stało KULowi i Panu na T., że tak mu zależy na wspólnej imprezie. Z tego co słyszałam to jakiś czas temu był temu przeciwny... czyżby wybory??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś im dobitnie wytłumaczył, że samorządy studenckie nie mogą sobie bezkarnie pogrywać z Urzędem. Wszystkie te ich zagrywki wyglądają na dziwną walkę polityczną, w którą ktoś wmanipolowuje studentów... a oni teraz wielkie ofiary z siebie robią we wszystkich mediach. Całe szczęście UMCS pozostaje jedyną normalną i nie uwikłaną w te układy uczelnią. Chwała im za to. Sama na pewno nie pójdę w korowdzie na tą buraczną politechnikę. Co się nagle stało KULowi i Panu na T., że tak mu zależy na wspólnej imprezie. Z tego co słyszałam to jakiś czas temu był temu przeciwny... czyżby wybory??
    To raczej wygląda na to, że Urząd nie pozwala studentom zrobić własnych juwenaliów.. bo wybory właśnie..  a studenci powinni się integrować, by kiedyś dorównać innym miastom..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk i urzędasy z ratusza chyba zapomnieli że jakby nie studenci to tego miasta wgl nie byłoby na mapie!!! Zakazanie studentom przemarszu który jest tylko raz w roku i do tego wiąże się z nim taka tradycja to debilizm. Jakoś przemarszów PiSu ani POwców nikt nie okroił z trasy... Ale co można pogadać, najważniejsze jest to że Urzędasy z ratusza ani "biznesmeeny" z banków na krakowskim nie będą mogli pojechać na lunch ! I  oczywiście najłatwiej się w takim wypadku zasłonić bezpieczeństwem i wypadkami z przed miesięcy... żenada.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...